Hakkımızda

TEKDAĞ Makina Top. Ürün Day. Tük. Mall. San. Tic. Ltd. Şti 1977’den bu zamana kadar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern makineleriyle birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimlerini de değerlendirerek yem ezme makinaları üretiminde profesyonel bir anlayışla bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Kaliteli yem ezme makinelerimiz ve makinelerimizin uzun ömürlü aksamları, güvenlik ve pratik olması bakımından kusursuz oluşları ve tam servis hizmetimiz ile hedef kitle tarafından tercihte ilk sırada yer alıyoruz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli kârlılığımızı artırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimini yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Sektörde çok uzun bir mazimiz olmasına karşılık bir çok başarıyı bu zamana sığdırmayı başardık.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Misyonumuz

• Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

• Müşterilerimize yem ezme makinaları ulaştırırken satış ve satış sonrası hizmetlerde örnek bir firma olmaktır.

• Gelişen teknolojiyi daima yakından takip etmek, bu şekilde hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak artırmaktır.

Vizyonumuz

• Tüm Dünya’ya misyon, vizyon ve ticari değerler doğrultusunda çalışmak,

• Müşteri beklentilerinin her daim ön planda tutulması,

• İnsan kaynaklarına değer veren, çalışanlarını destekleyen ve gelişmesine yardımcı olmak için eğitimlerini aksatmayan çağdaş yönetim anlayışı,

Tekdağ makina ürünleriyle 7 yıl önce tanıştık. Hayvanlarımız için ideal yemi, kullandığımız yem ezme makineleri ile aldık. Kapasite ve hız konusunda daha önce böylesini kullanmadık.

Mehmet Fahri Keskiner Besicilik
Manisa
Konuşmayı Başlat
Sorunuz mu var?
Merhaba, Tekdağ Makina'ya hoş geldiniz. Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz.