Hakkımızda / Tekdağ Makina | Yem Ezme Makinesi | Yem Kırma Makinesi | Yem Karma Makinesi
Bugün 25 Nisan 2018, Çarşamba         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
12
19.371

  Hakkımızda

TEKDAĞ Makina Top. Ürün Day. Tük. Mall. San. Tic. Ltd. Şti 1977'den bu zamana kadar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern makineleriyle birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimlerini de değerlendirerek bu sektörde profesyonel bir anlayışla bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiştir.

 

Deneyimli teknik kadromuz ile kaliteli ve zamanında iş teslimi, karşılıklı güven, saygı ile daha güzel projelerinize imza atmaya devam etmek, hizmet ve hizmet sonrası destek birimleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde modern bir yaşamı profesyonel yaklaşımlar üzerine inşa etmektir.

 

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

 

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

 

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Sektörde çok uzun bir mazimiz olmasına karşılık bir çok başarıyı bu zamana sığdırmayı başardık. Kaliteli makinelerimiz ve makinelerimizin uzun ömürlü aksamları güvenlik ve pratik bakımından kusursuz oluşları ve tam servis hizmetimiz ile hedef kitle tarafından tercihte ilk sırada yer alıyoruz.